Logo Pracuj.pl

Młodszy Konstruktor

SPORT VISION TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie w programie NX;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej 2D i 3D;
  • Nadzór nad pracami rozwojowymi nowego produktu;
  • Nadzór konstrukcyjny nad wdrożeniem produkcyjnym;
  • Optymalizacja istniejących konstrukcji;
  • Analiza przyczynowo - skutkowa konstrukcji i procesu.

Nasze wymagania

  • Otwartość na naukę z dziedzin: mechanika, robotyka, elektroniki;
  • Znajomość napędów elektromechanicznych (silniki, serwa, enkodery);
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej;
  • Znajomość oprogramowania CAD, CFD, (NX, SolidWorks);
  • Znajomość dyrektywy maszynowej;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętności warsztatowe;
  • Wykształcenia wyższego technicznego, lub w trakcie (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika).

Mile widziane

  • Portfolio projektów;
  • Znajomość programowania mikrokontrolerów,
  • znajomość C/C++;
  • zamiłowanie fotografią.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia, bieżących umiejętności i postępów w ich rozwijaniu;
  • możliwość rozwoju zawodowego: dostęp do szkoleń zawodowych;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Pracę w młodym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

SPORT VISION TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jesteśmy grupą entuzjastów SI oraz ludzi związanych z tworzeniem gier. Jako zespół złożony z młodych ludzi widzimy czego brakuje rozrywce sportowej i jaką formę powinna ona przyjąć w przyszłości. Pracujemy nad tym by dać fanom piłki nożnej zupełnie nowy wymiar emocji związanych z meczami piłki nożnej.

Młodszy Konstruktor, lubuskie