Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Redos przed cofnięciem zgody.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
REDOS TRAILERS SP Z O O

Młodszy Konstruktor nadwozi ciężarowych i przyczep

REDOS TRAILERS SP Z O OO firmie

  • Nowy Tomyśl

    Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji 2D;

  • składanie modeli 3D z gotowych wzorców;

  • weryfikacja list materiałowych na potrzeby produkcji;

  • kompletowanie dokumentacji na potrzeby przygotowania homologacji;

  • współpraca z innymi działami w procesie projektowania i realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi programu do projektowania 2D i 3D;

  • znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej;

  • dokładność i skrupulatność;

  • dbanie o porządek i dobrą organizację pracy;

  • analityczne myślenie.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i projektowania rozwiązań dla branży motoryzacyjnej;

  • realny wpływ na poprawę komfortu i bezpieczeństwa transportu;

  • praca blisko produkcji i możliwość obserwacji jak powstają gotowe produkty;

  • praca stacjonarna, miejsce pracy Nowy Tomyśl;

  • elastyczne godziny pracy w przedziale 06:00 – 18:00;

  • praca na programie Solidworks – aktualna wersja,

  • współpraca w zespole 5 osobowym,

  • możliwość awansu na stanowisko samodzielnego Konstruktora.

REDOS - dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pojazdów użytkowych. Tworzymy użyteczności, które przekładają się na dynamikę rozwoju klienta. Budujemy razem firmę, w której ważny jest człowiek. Nasz zespół tworzą osoby zaangażowane i zmotywowane do rozwoju.

Przewiń do profilu firmy