Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy konstruktor opakowań

IPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Johannesa Gutenberga 1

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie makiet opakowań

  • Obsługę plotera tnącego

  • Tworzenie dokumentacji technicznej 2D

  • Współpracę z dostawcami

  • Przygotowywanie i wycinanie form lakierujących

  • Współpracę z innymi działami

  • Udział w rozwoju nowych oraz istniejących opakowań

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Umiejętność myślenia przestrzennego

  • Znajomość Pakietu MS Office

  • Znajomość oprogramowania CAD mile widziana

  • Umiejętność tworzenia rysunków technicznych

  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie

  • Znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wyszkolenie w zakresie konstrukcji i produkcji opakowań

  • Pracę na nowoczesnym parku maszynowym

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i efektów pracy

  • Pracę w przyjaznym środowisku

  • Możliwości rozwoju umiejętności zawodowych

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Firma IPAK Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu to dynamicznie rozwijająca się drukarnia offsetowa specjalizująca się w produkcji opakowań z tektury litej.

Przewiń do profilu firmy