Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konstruktor

BROEN POLAND sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji CAD w systemie SolidWorks;

  • Tworzenie struktur w systemie ERP M3;

  • Przygotowywanie i sprawdzanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - studia techniczne;

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Dobra znajomość MS Office ( Word, Excel) i programów ERP/MRPII;

  • Znajomość pracy w środowisku CAD 3D – preferowany SolidWorks;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w międzynarodowym zespole;

  • Orientacja na realizację celów, odpowiedzialność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na okres 12-18 miesięcy;

  • Praca w zgranym zespole projektowym:

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych;

  • Niezbędne narzędzia do pracy;

  • Stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników;

  • Premię lojalnościową dla Pracowników;

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie grupowe.

CV można składać klikając w przycisk 'Aplikuj' lub bezpośrednio w Dziale Kadr Broen Poland Sp. z o.o. ul. Strefowa 15, 58-200 Dzierżoniów.

Telefony: 74 832 79 49, 74 832 79 50.

Fabryka wchodząca w skład duńskiego koncernu BROEN A/S – światowego lidera w produkcji zaworów kulowych – z siedzibą na terenie Wałbrzyskiej SSE / Podstrefa Dzierżoniów poszukuje kandydata na stanowisko: Młodszy Konstruktor.

Przewiń do profilu firmy