Oferta pracy

Młodszy Konstruktor – Pasywne Systemy Bezpieczeństwa

ZF Group

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie rozwoju produktu – poduszki powietrzne

  • Przygotowanie rysunków 2D wraz z GD&T oraz określenie wymagań, cech funkcjonalnych

  • Współpraca przy przygotowywaniu analiz DFMEA i dokumentacji

  • Współpraca z działem zakupów i jakości w zakresie projektowania narzędzi (linia do szycia, ramy), produkcyjności, procesu PPAP

  • Współpraca przy ocenie i analizie wyników testów, ocena niezbędnych zmian projektowych lub innych rozwiązań w celu poprawy jakości i zmniejszenia kosztów

  • Wsparcie i koordynacja działań produkcji oraz dostawców w zakresie odpowiedzialności produktowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn

  • Znajomość programów CAD - preferowany: Catia v5

  • Znajomość reguł projektowania, procesów technologicznych oraz norm rysunkowych

  • Wiedza z zakresu materiałów tekstylnych wykorzystywanych w inżynierii będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym środowisku, umiejętność rozwiązywania problemów i kreatywność

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży automotive

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy

  • Pakiet relokacyjny

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Rozbudowany pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny