Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy konstruktor - Programista CNC

ELSTA sp. z o.o.

  • Wieliczka

    Wieliczka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w opracowywaniu elementów konstrukcyjnych na potrzeby wewnętrznej produkcji

  • kompletowanie dokumentacji technicznych;

  • pomoc w programowaniu maszyn CNC;

  • pomoc w opracowaniu dokumentacji dla produkcji urządzeń elektrycznych;

  • Przygotowywanie raportów i zestawień;

Nasze wymagania

  • znajomość w stopniu podstawowym program AutoCad, SolidWorks, MS Office;

  • posiadają czynne prawo jazdy kategorii B;

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • znajomość rysunku technicznego (rozwinięcia blach)

  • wykształcenie średnie lub wyższe;

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność obsługi maszyn CNC,

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat w firmie działającej w kraju i na rynku europejskim

  • różnorodną pracę - projekty dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów

  • rozwój w zakresie najnowszych technologii dostępnych na rynku

  • atrakcyjny pakiet socjalny dla Ciebie i Twoich bliskich (w tym dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. ubezpieczenia wypadkowego, karty mikołajowe, dofinansowanie do żłobków, przedszkoli, wypoczynku urlopowego, wypoczynku dzieci, dofinansowanie do karty Multisport.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Elsta Sp. z o.o. działa na rynku od 1988 roku. Podstawę oferty firmy stanowią kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki dla przemysłu, w tym głównie sektora energetycznego, ochrony środowiska, hutnictwa i przemysłu wydobywczego.

Mocna pozycja firmy na rynku międzynarodowym oraz jej intensywny rozwój, dostarczają nowych, stabilnych miejsc pracy. Tworzymy warunki rozwoju dla wszystkich Pracowników. Oferujemy współpracę oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Szczegółowe informacje na temat firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.elsta.pl

Przewiń do profilu firmy