Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy konstruktor - projektant budowlany

ALS GROUP PREFABRYKATY sp. z o.o.

4 5007 500 brutto / mies.
  • Graniczna 29, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Graniczna 29

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej we wszystkich fazach realizacji, począwszy od koncepcji, poprzez projekty budowlane oraz rysunki wykonawcze i warsztatowe,

  • modelowanie i obliczenia statyczne obiektów budowlanych w środowisku 2D/3D

  • koordynacja i realizacja projektów wg określonych standardów, zgodnie z harmonogramem

  • współpraca z inwestorem, projektantami branżowymi, wytwórniami konstrukcji oraz budową

Nasze wymagania

  • absolwenci kierunku budownictwo w specjalności konstrukcje budowlane [nie wymagamy posiadania uprawnień budowlanych]

  • dobra znajomość środowiska CAD 2D/3D

  • znajomość programu Tekla, Revit lub AdvanceSteel będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność oraz zaangażowanie

To oferujemy

  • pracę w wykwalifikowanym zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • udział w wielu ciekawych i prestiżowych projektach;

  • konkurencyjne wynagrodzenie;

  • po okresie wdrożeniowym, w zależności od preferencji kandydata możliwość pracy zdalnej / hybrydowej;

  • karty MultiSPORT, pakiet startowych szkoleń. Nagrody motywacyjne w postaci pobytów tygodniowych nad morzem, premia roczna w wysokości miesięcznego wynagrodzenia;

  • możliwość odbycia praktyki zawodowej do zdobycia uprawnień budowlanych;

  • jednoetapowy proces rekrutacji.

O nas

ALS GROUP PREFABRYKATY jest firmą branży budowlanej, zajmującą się projektowaniem i dostarczaniem konstrukcji opartych o prefabrykację żelbetową i strunobetonową.