Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konstruktor - Projektowanie lekkich konstrukcji stalowych

"CENTRUM INŻYNIERSKIE RAPTOR" sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
4 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Stanisława Dubois 114/116

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie konstrukcji stalowych (podesty, drabiny, klatki schodowe, ciągi komunikacyjne dla przemysłu) z uwzględnieniem obowiązujących standardów

  • Przygotowanie projektów koncepcyjnych do akceptacji Klienta

  • Opracowywanie dokumentacji warsztatowej

  • Doskonalenie produktów, opracowywanie nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (inż. mgr inż, lub student ostatnich lat (Budownictwo lub pokrewne),

  • Rok doświadczenia w projektowaniu lekkich konstrukcji stalowych - będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność sporządzania dokumentacji warsztatowych oraz projektowych,

  • Umiejętność posługiwania się programem Autodesk Advanced Steel - warunek konieczny, Jeśli znasz inny program - chętnie cię nauczymy AS,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Gotowość do nauki zagranicznych standardów projektowych i technicznych.

To oferujemy

  • Udział w rozwoju i budowaniu działu konstrukcyjnego w firmie,

  • Pracę przy innowacyjnych projektach dla Liderów Rynku,

  • Szansę na rozwój zawodowy,

  • Program wdrożeniowy i szkolenia,

  • Dowolną formę zatrudnienia,

  • Atrakcyjny system motywacyjny po każdym zakończonym miesiącu,

  • Prace zdalną jeśli będziesz najlepszym kandydatem, ale nie planujesz relokacji,

  • Skomponowanie własnych benefitów pozapłacowych przy podjęciu współpracy (Multisport, 4 dniowy tydzień pracy, ubezpieczenie medyczne, bony TUI, dodatkowy płatny urlop itd.)

O nas

Centrum Inżynierskie RAPTOR Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma inżynierska działająca w obszarze projektowania inżynierskiego. Misją firmy jest dostarczanie najbardziej optymalnych rozwiązań inżynierskich dla przemysłu.