Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konstruktor

ViCim Poland Sp. z o.o.

Marii Skłodowskiej-Curie 61

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i archiwizacja dokumentacji technicznej dla nowych i istniejących form oraz oprzyrządowania

  • Projektowanie detali

  • Projektowanie ukierunkowane w poszukiwaniu nowych rozwiązań

  • Podejmowanie działań w celu zapewnienie stabilności procesu produkcyjnego w zakresie narzędzi produkcyjnych

  • Nadzór nad wykonaniem narzędzi

  • Ścisła współpraca z producentami form wtryskowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność projektowania w systemach CAD

  • Biegła znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Organizujemy imprezy dla dzieci naszych Pracowników

  • Oferujemy jasne ścieżki rozwoju

  • Wspieramy pasje naszych Pracowników

  • Dbamy o środowisko

  • Celebrujemy wspólne sukcesy i małe święta

  • Każdy nasz Pracownik może liczyć na świeże owoce i soki

  • Organizujemy imprezy integracyjne oraz spotkania teambuildingowe

  • Zawsze panuje u nas przyjazna atmosfera

  • Prowadzimy program poleceń pracowniczych

  • Czynnie bierzemy udział w akcjach charytatywnych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program rekomendacji pracowników

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • urodzinowe słodycze