Logo Pracuj.pl

Młodszy Konstruktor w Dziale B+R

BTI GUMKOWSKI SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 800–5 500
brutto / mies.
  • Suchy Las (pow. poznański)
    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie powierzonych projektów,
  • Przygotowywanie dokumentacji do produkcji,
  • Wykonywanie obliczeń projektowych,
  • Wdrażanie projektów do produkcji,
  • Nadzór nad wykonawstwem prototypu,
  • Wprowadzanie zmian w bieżącej dokumentacji,
  • Koordynowanie zleceń elementów części maszyn do podwykonawców.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie, pasja i poczucie odpowiedzialności,
  • Nastawienie na naukę i rozwój,
  • Wykształcenie inżynierskie (budowa maszyn),
  • Znajomość programu Solidworks,
  • Wiedza z zakresu budowy maszyn,
  • Wiedza z zakresu technologii obróbki metali,
  • Inżynierskie podejście do rozwiązywania problemów,
  • Znajomość zagadnień związanych z branżą HVAC będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Niezbędne do pracy narzędzia
  • Ogromną swobodę działań i decyzyjność przy jednoczesnym wsparciu
  • Pracę z najnowszymi technologiami w firmie nastawionej na rozwój
  • Dofinansowanie do karty multisport oraz opieki medycznej
  • Cykliczne imprezy integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

BTI GUMKOWSKI SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

BTI GUMKOWSKI Sp. z o.o. Sp.k. to firma produkcyjno-usługowa.

Dzięki doskonaleniu i innowacją chcemy stać się odpowiedzią na pytanie dręczące naszych klientów „kto może dla nas to wykonać?”. Organizacja, elastyczność i kompleksowość to filary naszej działalności pozwalające dostarczać najwyższej klasy produkty i rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu. Z nami możliwe jest wszystko!

Nowoczesna infrastruktura i park maszynowy umożliwia nam usługowe wykonywanie zamówień w ramach takich procesów jak cięcie laserowe blach i profili, gięcie blach, spawanie TIG/MIG, zgrzewanie, obróbka skrawaniem, galwanizacja, malowanie proszkowe, montaż i instalacje.

Nasze produkty marki KIPI sprzedawane są na całym świecie!

Firmę Bti Gumkowski Sp. z o.o. Sp.k. tworzą następujące marki: BTI Usługi, BTI Solar, BTI Instal, Kipi - palniki pelletowe.

Młodszy Konstruktor w Dziale B+R, Suchy Las (pow. poznański)