Młodszy Konsultant Analityczny z Językiem Angielskim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.06.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 25.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MŁODSZY KONSULTANT ANALITYCZNY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM
    (ASSOCIATE ANALYTICAL CONSULTANT)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: 22/KK/MKA/KU/062019

    SCS Expert jest firmą konsultingową specjalizującą się w obszarze analityki biznesowej. Od października 2015 roku świadczymy wysokiej jakości usługi informatyczne w oparciu o oprogramowanie SAS. Obecnie zatrudniamy ponad 100 konsultantów, którzy realizują innowacyjne projekty dla polskich i zagranicznych klientów. W codziennej pracy dążymy do osiągnięcia wysokiego poziomu satysfakcji naszych klientów i zadowolenia pracowników, stawiamy na przyjazną atmosferę pracy i zaangażowanie zorientowane na sukces zespołu.

    Aktualnie poszukujemy kandydata do udziału w projektach naszego klienta – SAS Institute

    Zadania:

    • analiza i dokumentowanie wymagań biznesowych
    • mapowanie i analiza danych
    • analizy i projektowanie procesów biznesowych
    • przygotowanie i prowadzenie warsztatów analitycznych
    • wsparcie i realizacja testów we wdrażanych rozwiązaniach

    Nasze oczekiwania

    • wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane techniczne)
    • podstawy SAS (4GL, EG)
    • zaangażowanie, dokładność, samodzielność, dociekliwość
    • umiejętność szybkiego uczenia się nowych elementów technicznych i biznesowych
    • dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
    • wysokie umiejętności komunikacji z klientem
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w projekcie
    • dodatkowym atutem będzie znajomość: podstaw SQL i unix (shell)
    • mile widziane doświadczenie w analizie i zbieraniu wymagań biznesowych

    Oferujemy:

    • wybraną przez kandydata formę zatrudnienia
    • pracę w projektach w Polsce i całym regionie SEMEA, w najciekawszych projektach wdrożeń rozwiązań antyfraudowych, w szczególności wydajnych rozwiązań do detekcji real time nadużyć w transakcjach finansowych
    • benefity pracownicze - opieka medyczna (również dla rodziny), ubezpieczenie grupowe, karnet sportowy, kurs angielskiego on-line, vouchery na produkty i wydarzenia
    • laptop, telefon służbowy
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • przyjazną atmosferę pracy
    • pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym na Bielanach (metro Marymont)
    • pracę w środowisku dużej, międzynarodowej organizacji

    CV wraz z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia prosimy kierować za pomocą przycisku "Aplikuj"

    CV musi zawierać klauzulę ze zgodą dla SCS Expert na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji: „Wyrażam zgodę dla SCS Expert Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. 2018.1000 z dnia 2018.05.24).