Młodszy Konsultant Aplikacji Murex

Capgemini Software Solutions CenterO firmie

Rekrutacja zdalna

Capgemini Software Solutions Center

Millennium Tower II

Wrocław

Numer ref.: Nr ref. 01/40A/Wro

Opis stanowiska:

Jako Młodszy Konsultant Aplikacji Murex będziesz odpowiadać za administrację, wsparcie oraz monitorowanie platformy Murex dedykowanej do przeprowadzania transakcji finansowych. Będziesz częścią zespołu, który pracuje dla instytucji finansowej z siedzibą w Niemczech i oddziałami w Nowym Jorku oraz w Singapurze.

W trakcie pierwszych miesięcy pracy będziesz uczestniczyć w wewnętrznych sesjach szkoleniowych, które pozwolą Ci zdobyć niezbędną wiedzę i samodzielność w wykonywaniu codziennych obowiązków. W późniejszym etapie Twojej kariery umożliwimy Ci dalszy rozwój kompetencji w obszarze platformy Murex.

Profil idealnego Kandydata:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (pewna komunikacja, gotowość nauki słownictwa technicznego i pracy z dokumentacją niemieckojęzyczną) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom średniozaawansowany);
  • praktyczna wiedza w administracji środowisk Unix/Solaris i podsystemu Sybase;
  • podstawowa znajomość SQL;
  • gotowość do pracy w elastycznym systemie zmianowym zawierającym periodyczną pracę w weekendy i telefoniczne wsparcie klienta;
  • ukończone studia wyższe;
  • doświadczenie w pracy w zespołach wspierających klientów w rozwiązywaniu problemów i incydentów zgodnie ze zdefiniowanym serwisem i jakością poziomu świadczonych usług.

Oferujemy:

  • Bogatą ofertę szkoleń zawodowych i językowych
  • PKUP przy pracy twórczej
  • Prywatną  opiekę medyczną
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Elastyczny czas pracy
  • Wsparcie w relokacji
  • Parking samochodowy oraz boks na rowery
  • Rekrutacja prowadzona online
  • System kafeteryjny
  • Imprezy integracyjne
  • Nieodpłatną kartę Multisport oraz firmowe drużyny sportowe
  • MasterBenefit abonament samochodowy

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

Zgłoszenie wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij za pomocą naszego
formularza aplikacyjnego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy