Logo Pracuj.pl

Młodszy konsultant asysty technicznej

Comarch SAO firmie

  • Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Excel

  • Word

Mile widziane

  • JIRA

  • SQL

O projekcie

Nie masz doświadczenia, ale chciałbyś rozpocząć swoją pierwszą pracę w IT?

Jesteś na początku kariery w branży IT i nie boisz się wyzwań?

To właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do naszego zespołu i pracuj przy utrzymaniu jednego z największych systemów informatycznych w Polsce. Nie czekaj! Aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie poprawności działania systemów przy pomocy dedykowanych pulpitów i narzędzi
  • Koordynacja procesu rozwiązywania zgłoszeń zgodnie z istniejącymi procedurami
  • Obsługa zgłoszeń (rejestracja, aktualizacja zgłoszeń, eskalacje w przypadku przekroczenia terminów)
  • Praca w trybie zmianowym zgodnie z ustalonym grafikiem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (mile widziane ekonomiczne, informatyczne, techniczne) lub studenci ostatniego roku studiów
  • Znajomość Excel i Word
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość
  • Zachowywanie ustalonych standardów jakości
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Znajomość narzędzia JIRA
  • Znajomość rozwiązań typu Wikipedia
  • Znajomość języka SQL

To oferujemy

  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: MKAT/A/pr

Młodszy konsultant asysty technicznej, Tarnów