Młodszy Konsultant – bezpieczeństwo informacji i ochrona danych osobowych

KPMGO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja prac projektowych związanych z analizą efektywności i proponowaniem usprawnień w obszarach bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych oraz procesów biznesowych, zarządzanie ryzykiem braku zgodności (compliance) i ryzykiem operacyjnym,
  • Doradztwo w zakresie kształtowania oraz optymalizacji systemów ochrony danych osobowych,
  • Przygotowywanie raportów i opracowań dot. ww. obszarów,
  • Prowadzenie warsztatów i prezentacji dot. ww. obszarów,
  • Utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z naszymi Klientami.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych lub 2-letnie doświadczenie zawodowe w firmie doradczej w zakresie audytu lub kontroli wewnętrznej, zarządzania ryzykiem i zgodności,
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki ochrona danych, prawo, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie,
  • Znajomość ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) i przepisów krajowych dotyczących ochrony danych osobowych,
  • Znajomość systemów bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność przygotowywania raportów, podsumowań i tekstów w języku polskim i angielskim,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (mile widziane prawo jazdy kat. B),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Finansowanie kwalifikacji zawodowych m.in. CIPP/E, CIA, CISA,
  • Finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów podyplomowych i kursów językowych
  • Rozwój ścieżki eksperckiej
  • Bogaty pakiet szkoleń merytorycznych i miękkich.

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 219 000 pracowników w 147 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Czym zajmuje się zespół?

Zastosuj i rozwiń swoją wiedzę oraz doświadczenie pomagając naszym Klientom w rozwiązywaniu problemów biznesowych oraz wspierając ich rozwój.

W naszym zespole Governance, Risk and Compliance Services będziesz miał(a) możliwość współpracy z polskimi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami działającymi w różnych sektorach, wspierając je w rozwiazywaniu różnorodnych zagadnień z obszaru zarządzania ryzykiem zgodności, bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych.

Młodszy Konsultant – bezpieczeństwo informacji i ochrona danych osobowych, Warszawa