Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy konsultant biznesowy ds. wdrożeń IT

Cloudity

  • Mokotowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Cloudity

Mokotowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Myślisz o karierze w konsultingu?

Jesteś na ostatnim roku licencjatu lub magisterki?

A może właśnie skończyłeś studia?

Chcesz już w trakcie studiów budować swoje doświadczenie biznesowe z najbardziej innowacyjnymi produktami IT?

Jeśli przynajmniej na część z tych pytań odpowiedziałeś: TAK, czytaj dalej!

Nasze wymagania

Kogo szukamy?

Kilku Team Leaderów Cloudity poszukuje młodszych konsultantów, niekoniecznie z

doświadczeniem, ale z pewnością z dużym potencjałem oraz:

● biegłym angielskim (niemiecki/szwedzki będzie plusem),

● studiami biznesowymi/ekonomicznymi/językowymi/technicznymi (np. SGH),

● aktywną działalnością na uczelni (konkursy, udział w konferencjach, zarządzanie kołami biznesowymi, etc),

● ambicją, chęcią brania odpowiedzialności i szybkiego rozwoju,

● chęcią rozwoju w IT Consultingu,

● dostępnością min. ¾ etatu z potencjałem do całego etatu w przyszłości.

Co Cię czeka w procesie rekrutacji?

Assessment center - cała rekrutacja odbędzie się w formie 4h spotkania połączonego z warsztatem, w trakcie którego poznasz swojego przyszłego szefa/kolegów oraz dział HR.

Zapoznasz się z wartościami naszej firmy, a my sprawdzimy czy do nas pasujesz.

Dotkniesz realnych business case’ów z naszej codziennej pracy!

Nie zabraknie dobrej atmosfery i…. pysznego sushi ;)

To oferujemy

  • Staż w trakcie, którego poznasz pracę konsultanta biznesowego i dotkniesz nowoczesnej technologii.

  • Możliwość przedłużenia stażu w etat po 3 miesiącach lub etat od 1 dnia (dla najlepszych).

  • Możliwość rozwoju i nauka na realnych projektach.

  • Opiekę mentora (Buddiego).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • Birthday day-off

Jakie będą Twoje zadania?

  • Będziesz uczestniczył w implementacji projektów a w tym: fazie analizy, fazie implementacji, szkoleń klientów oraz uruchomienia systemu u klienta.

  • Będziesz częścią procesu określania zakresu prac projektowych. Będziesz wspierał zespół w projektowaniu rozwiązań dla klientów.

  • Tworzenie i przeprowadzanie prezentacji przed klientami.

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.

  • Tworzenie rozwiązań ‘proof of concept”.

  • Analiza otoczenia biznesowego klientów oraz ich potrzeb.