Młodszy konsultant biznesowy Microsoft Dynamics 365 Business Central/NAV

IT.integro Sp. z o.o.

6 9009 000 brutto / mies.
  • Wieliczka

    Wieliczka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie klientowi działających modułów systemu Microsoft Dynamics NAV i Microsoft Dynamics 365 Business Central

  • Analizowanie i mapowanie procesów biznesowych klienta na funkcje systemu

  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klienta

  • Testowanie nowych funkcji systemu

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Realizacja projektu zgodnie z metodyką Sure Step

  • Towarzyszenie klientowi w całym okresie wdrożenia systemu

  • Wsparcie klienta w migracji danych do systemu

Nasze wymagania

  • Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów i rachunkowości lub księgowości

  • Wiedza z zakresu wybranych procesów biznesowych: księgowości, produkcji, magazynu, logistyki lub innych

  • Doświadczenie w pracy z systemem finansowo-księgowym

  • Wykształcenie wyższe, najchętniej o profilu ekonomicznym (finanse i rachunkowość, księgowość) lub bycie w trakcie studiów

  • Umiejętność zarządzania zadaniami i projektami

  • Umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim (min. B1)

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność i wiarygodność

  • Umiejętność i chęć dzielenia się wiedzą i uczenia innych

  • Umiejętność budowania dobrych i trwałych relacji

Mile widziane

  • Doświadczenie z zakresu wdrażania systemów ERP w zakresie modułu finansowo-księgowego

  • Znajomość podstaw dowolnego języka programowania

  • Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych i SQL

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Szkolenia, warsztaty i codzienną pracę z najlepszymi specjalistami w branży

  • Duże możliwości rozwoju, we współpracy z klientami krajowymi i zagranicznymi

  • Atrakcyjne warunki finansowe i przejrzysty system wynagradzania

  • Możliwość zdobycia unikalnych, pożądanych w branży kompetencji

  • Partnerskie relacje i po prostu dobrą atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy pionierem i niekwestionowanym liderem wdrożeń Microsoft Dynamics NAV w Polsce. Niemal 180-osobowy zespół IT.integro tworzą ludzie o przeróżnych kompetencjach z zakresu programowania, business intelligence, zarządzania projektami, sprzedaży, szkoleń i wielu innych. Pracujemy z firmami z całego świata, realizując projekty wdrożeniowe od San Francisco po Singapur. Codziennie łączymy naszą wiedzę i doświadczenie z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy