Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konsultant Biznesowy

PracBaza sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 5005 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0005 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Grzybowska 80, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Grzybowska 80

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i Kandydatów (sprzedaż i rekrutacje)

  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z Kandydatami

  • Kontakt z Klientami w zakresie realizowanych rekrutacji (po przeszkoleniu), a także pozyskiwanie nowych projektów do realizacji

  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń w dedykowanych portalach internetowych

  • Selekcja nadsyłanych dokumentów aplikacyjnych

  • Umawianie i potwierdzanie spotkań rekrutacyjnych dla naszych Klientów

  • Ścisła współpraca z pozostałymi konsultantami

Nasze wymagania

  • Rozpoczęty przynajmniej 3 rok studiów (i status studenta) z dyspozycyjnością do pracy w pełnym wymiarze godzin (mile widziani studenci psychologii czy nauk społecznych)

  • Wiedza i/lub doświadczenie w obszarze: sprzedaż – warunek konieczny (mile widziana sprzedaż B2B)

  • Zainteresowanie i/lub podstawy w obszarze: rekrutowanie kandydatów na stanowiska średniego i wysokiego szczebla (np. branży inżynieryjnej czy IT) – duży plus

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w pracy w sprzedaży jako: Specjalista ds. sprzedaży B2B, Key Account Manager, Doradca Klienta, Handlowiec itp.

  • Dociekliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • Stała podstawa na start od 3500 zł do 5500 zł (zależnie od poziomu doświadczenia, umiejętności czy rodzaju umowy współpracy)

  • Karta Multisport i prywatna opieka medyczna

  • Prowizje od zrealizowanych projektów rekrutacyjnych – jedne z najwyższych na rynku HR

  • Premie i konkursy motywacyjne

  • Możliwość pracy zdalnej w miarę własnych potrzeb i możliwości

  • Nowoczesne biura (klasy A) we Wrocławiu i w Warszawie (z klimatyzacją i recepcją)

  • Ruchome godziny pracy

  • Dla aktywnych we Wrocławiu klub fitness piętro niżej (z możliwością treningu podczas pracy) 🙂

  • Kurs języka angielskiego w trakcie godzin pracy z native speakerem

  • “PracBaza Friday Meal” (integracyjne obiady w piątek opłacone przez firmę)

  • Służbowy laptop i telefon

  • Słuchawki wysokiej klasy bluetooth z mikrofonem

  • Nasz własny system ATS rekrutacyjny i CRM sprzedażowy dostosowany pod nasze potrzeby (w chmurze)

  • Konto pocztowe i z multum użytecznych aplikacji w Google Workspace

  • Płatne konto na Linkedin (podpięte pod każego pracownika)

  • Drugi monitor min. 21 cali

  • Otwartość na kolejne potrzeby pod kątem sprzętu do pracy

  • Pełne wsparcie mentora z zakresu rekrutowania, sprzedaży, bieżących zagadnień projektowych (gotowe praktyczne instrukcje i schematy działania, liczne szkolenia)

  • Działanie w unikatowej specjalizacji rekrutacyjnej na rynku pracy - systemy klasy ERP

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • jeden krótszy dzień pracy

  • PracBaza Friday Meal

  • Prowizje do 30% wartości projektu

  • Słuchawki bluetooth z mikrofonem

  • Poczta Google Workspace

  • Własny system CRM i ATS

Przejdź ze sprzedaży do HR, przeszkolenie od podstaw w pakiecie!

  • Gwarantujemy pełne przeszkolenie

  • Pracując w PracBaza rozpoczynasz ściężkę kariery, a to stanowisko to jedynie pierwszy etap

  • Specjalizacje: Rekrutacja, Sprzedaż B2B

  • Systemy: enova365

Jesteśmy agencją doradztwa założoną w 2018 roku dostarczającą kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne i consultingowe w obszarze systemów ERP.

Działamy na rynku lokalnym i międzynarodowym dla naszych Klientów – firm wdrożeniowych, producentów systemów ERP, jak i przedsiębiorstw korzystających z rozwiązań zintegrowanych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem.

Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy, obejmują większość znanych systemów informatycznych klasy ERP, na których pracują zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa, wśród nich można wymienić: SAP, Comarch, Microsoft Dynamics, IFS Applications, Symfonia, Infor, enova365.

Przewiń do profilu firmy