Młodszy Konsultant – Centrum Klienta INTER

INTER Polska O firmie

INTER Polska

Aleje Jerozolimskie 142b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc klientom w znalezieniu terminu wizyty lekarskiej we wskazanej placówce medycznej w pierwszym etapie współpracy,

  • Telefoniczna obsługa klientów w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, majątkowych, medycznych (bez elementów sprzedaży)

  • Obsługa korespondencji e-mail oraz formularzy ze strony www w zakresie obsługi klientów

Nasze wymagania

  • szukasz stabilnego miejsca pracy,

  • doskonale komunikujesz się z ludźmi i sprawia Ci to przyjemność,

  • samodzielność

  • dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilne wynagrodzenie i premię miesięczną za wysoką jakość obsługi klienta,

  • w pełni płatne miesięczne szkolenie wdrażające do pracy oraz stałą pomoc Koordynatora,

  • możliwość rozwoju w strukturze Biura,

  • program szkoleń specjalistycznych,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • pakiet medyczny,

  • elastyczny grafik pracy - praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie między 7:00 a 19:00,

  • lokalizacja - Al. Jerozolimskie 142B – dojazd SKM lub WKD w 10 min. z Centrum,

  • przyjazny i doświadczony zespół

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje