Młodszy konsultant ds. Health Assistance (bez sprzedaży)

AXA PartnersO firmie

  • Ostrava, Czechy

    zagranica
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 04 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie świadczeń medycznych i opiekuńczych dla naszych klientów

  • weryfikacja danych klientów oraz przysługujących im serwisów (np. rehabilitacja, transport medyczny, dostarczenie leków lub sprzętu rehabilitacyjnego)

  • umawianie wizyt i badań lekarskich w placówkach medycznych

  • udzielanie porad medycznych oraz informacji o produktach ubezpieczeń zdrowotnych

  • współpraca z placówkami medycznymi

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie medyczne

  • język polski na poziomie ojczystym

  • wykształcenie średnie, wyższe lub wyższe medyczne

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (znajomość języka angielskiego zostanie zweryfikowana podczas wstępnej rozmowy telefonicznej)

  • chęć pracować w trybie Home Office

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • dyspozycyjność i elastyczność (praca zmianowa + 2 weekendy pracujące w miesiącu)

  • zdolność do organizowania swojej pracy

  • obsługa pakietu MS Office

  • dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych

To oferujemy

  • pracę na cały etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie kwartalne

  • szeroki pakiet benefitów (kupony lunchowe, roczne ubezpieczenie podróżne, zniżki na produkty, dopłata do dojazdów)

  • 25 dni urlopu

  • pracę w trybie Home Office

  • szeroki wybór szkoleń e-learningowych

  • realne możliwości rozwoju i awansu

  • przyjazny i wspierający zespół oraz opieka Buddy’ego

  • komfortowe warunki pracy (strefy relaksu, wyposażona kuchnia, nowoczesne i klimatyzowane biuro w samym centrum Ostrawy)

AXA Partners

AXA Partners CEE jest częścią międzynarodowej Grupy AXA. Naszą rolą jest przede wszystkim pomoc klientom w zaskakujących dla nich sytuacjach życia codziennego, w Polsce jak i na świecie. Nasi partnerzy biznesowi, to tak jak my, znane na świecie firmy, które klienci od lat darzą zaufaniem.

AXA Partners CEE to również zespół świetnie zgranych ze sobą pracowników. Praca u nas to przyjemność, pomagamy innym i robimy to ze szczerej pasji. Czas spędzany w biurze, nierzadko przenosi się na przyjaźnie poza pracę. Jesteśmy wobec siebie otwarci i dzielimy się wiedzą, dlatego masz pewność, że poza świetną atmosferą masz też szansę na rozwój zawodowy.

Nie czekaj! Dołącz do nas i razem przenośmy góry!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Do naszego zespołu poszukujemy osób:

  • komunikatywnych i pozytywnie nastawionych

  • posiadających łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów

  • lubiących pracę z ludźmi

  • ambitnych i nastawionych na realizację wyznaczonych celów

  • otwartych na rozwój i zdobywanie nowej wiedzy