Oferta pracy

Młodszy konsultant ds. helpdesk IT

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.O firmie

  • Wysogotowo (pow. poznański)

    Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń użytkowników

  • Wsparcie użytkowników

  • Przygotowywanie narzędzi informatycznych dla pracowników (konfiguracja sprzętu, nadawanie uprawnień)

  • Kontakt i utrzymywanie relacji z użytkownikami oraz dostawcami hardware i software

  • Zakupy, rozliczenia, prace administracyjne

Nasze wymagania

  • Osoby planujące przyszłość w IT i/lub studiujące na kierunkach IT; wykształcenie co najmniej średnie

  • Znajomość pracy oraz konfiguracji w systemie Windows, pakiecie Office, w szczególności Outlook

  • Dobra komunikacja interpersonalna, swoboda wypowiedzi

  • kreatywność, empatia.

Mile widziane

  • Znajomość ITIL

  • Prawo jazdy kat. B - do możliwych wyjazdów służbowych/wdrożeniowych – zazwyczaj w ramach godzin pracy

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.

Grupa Cichy – Zasada to jedna z największych firm dealerskich w branży motoryzacyjnej w Polsce. W naszym portfelu znajdziesz renomowane marki motoryzacyjne, z którymi współpracujemy już od 30 lat, takie jak Volkswagen, Skoda, Audi i Seat.

Przewiń do profilu firmy