Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta

Wakacje.plO firmie

umowa o pracę
3 200 brutto / mies.
umowa zlecenie
20,2 brutto / godz.
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 30 cze 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Nasze wymagania są konkretne, ale niewygórowane

Nieważne ile masz lat, jakie masz doświadczenie, ani czy masz orzeczenie o niepełnosprawności. Najważniejsze dla nas są Twoje zaangażowanie i determinacja. My nauczymy Cię badać potrzeby Klientów, mówić językiem korzyści, negocjować i odpowiednio dobierać argumenty.

Wynagrodzenie na tym stanowisku wynosi 20,20 zł brutto na godzinę, co przy pełnym wymiarze godzin daje ponad 3200 PLN (trzy tysiące dwieście złotych brutto). Dodatkowo pracownicy otrzymują premię za efektywność. Średnia jej wartość to około 800 zł brutto miesięcznie w zależności od efektywności swojej pracy. Wszystko zależy od sezonu turystycznego i Twojego zaangażowania. Zasady systemu premiowego szczegółowo zaprezentujemy na szkoleniu.

Dział Obsługi Posprzedażowej zaprasza!

Nasze wymagania

  • wystarczy Twoje zaangażowanie, sumienność, a przede wszystkim #ZROZUMIENIE KLIENTA,

  • jeśli tak jak my kochasz podróże, a w pracy z ludźmi cenisz #SZCZEROŚĆ I OTWARTOŚĆ,

  • masz minimum średnie wykształcenie,

  • nasi specjaliści pracują w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli od 8:00 rano do 24:00;

  • jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w systemie zmianowym, a skuteczność to Twoje drugie imię?

Mile widziane

U nas nie tylko Klienci jeżdżą na wakacje! Konsultanci i Doradcy regularnie biorą udział w wyjazdach szkoleniowych tzw. Study Tour, w trakcie których poznają dostępne w naszej ofercie kierunki i hotele. A to nie koniec atrakcji.

To oferujemy

  • umowę o pracę już po pierwszym przepracowanym miesiącu (około 3200 PLN brutto),

  • premię frekwencyjną w wysokości 2000 PLN brutto dla wszystkich pracowników, którzy od czerwca do końca września zrealizują w każdym miesiącu liczbę godzin odpowiadającą pełnemu etatowi.

  • elastyczne godziny pracy,

  • świetną lokalizację w nowoczesnym biurze tuż przy stacji SKM Gdańsk Przymorze - Uniwersytet,

  • opiekę medyczną w Lux Med,

  • możliwość dołączenia do programu Multisport,

  • szkolenia rozwojowe,

  • imprezy i wyjścia integracyjne (również online),

  • prezenty okolicznościowe,

  • szereg innych benefitów, o których poczytasz na karierawakacje.pl.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Wakacje.pl

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Na co dzień spełniamy wakacyjne marzenia setek tysięcy naszych Klientów.

Z pasją i #ENERGIĄ zachęcamy ich do poznawania nowych zakątków świata, dzieląc się naszą miłością do podróżowania. Codziennie stawiamy przed sobą nowe cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI- szukamy rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy też z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje