Oferta pracy

Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta

Synevo Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących;

  • Obsługa wiadomości e-mail, czat oraz Facebook;

  • Udzielanie klientom informacji dot. oferowanych badań laboratoryjnych;

  • Wsparcie klientów w obsłudze platformy ds. obsługi pacjentów.

Nasze wymagania

  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz poprawna polszczyzna – co jest bardzo istotne dla Ciebie;

  • Życzliwość i otwartość, jako Twoje cechy rozpoznawcze – chcesz oraz potrafisz pomagać, masz swoje pasje i umiesz się nimi dzielić;

  • Samodzielność, odwaga oraz inicjatywa - bo nie oczekujesz gotowych rozwiązań;

  • Determinacja oraz wytrwałość w rozwiązywaniu problemów – i nie masz sobie równych;

  • Wykształcenie minimum średnie medyczne bądź pokrewne i/lub doświadczenie w pracy w firmie medycznej – to byłby Twój ogromny atut;

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;

  • Znajomości języka angielskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na ½ etatu w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;

  • Pracę wśród pasjonatów i profesjonalistów, którzy zawsze chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami;

  • Dużą samodzielność w działaniu oraz dostęp do unikatowej wiedzy;

  • Wynagrodzenie podstawowe + miesięczny system premiowy;

  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport, system kafeteryjny, zniżki na badania diagnostyczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych - działających na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy