Oferta pracy

Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

  • Targowa 35, Widzew, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:w przedziale godzin: 7:30-18:30
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Targowa 35

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klienta (tylko połączenia przychodzące)

  • Przyjmowanie zleceń na transport kurierski

  • Wycena transportów dla klientów biznesowych i indywidualnych

  • Prezentowanie oferty międzynarodowej DHL Express, oferowanie produktów i usług

  • Przekazywanie informacji o statusie przesyłek Klienta

Nasze wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane)

  • Chęć i motywacja do poszerzania wiedzy oraz umiejętność budowania i utrzymywania relacji

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym swobodnie prowadzić codzienne rozmowy (B1/B2)

  • Wysoka kultura osobista, nastawienie na realizację wyników oraz współpracę

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w przedziale godzin: 7:30-18:30

  • Umiejętność obsługi komputera (praca z wykorzystaniem kilku programów równocześnie)

To oferujemy

  • Przejrzystą ścieżkę kariery (rozwój w ramach zespołu, pomiędzy zespołami i wewnątrz organizacji)

  • Przyjazny i zgrany zespół

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz dodatkową premię miesięczną

  • Opiekę Medyczną oraz Ubezpieczenie na Życie

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport)

  • Międzynarodowy program rozwojowy

  • Unikalny program doceniania pracowników

  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)

  • Benefity

  • opieka medyczna Medicover

  • sponsorowane ubezpieczenia na życie Uniqua

  • karta Multisport

  • kafeteria MyBenefit

  • wczasy pod gruszą

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka z okazji narodzin dziecka

  • bony okolicznościowe i prezenty świąteczne

  • akcje CSR

  • świeże owoce

Jesteśmy częścią globalnej sieci obsługującej ponad 220 krajów i terytoriów. To sprawia, że tworzymy najbardziej międzynarodową firmę na świecie. Oferujemy rozwiązania na wszystkie potrzeby logistyczne naszych Klientów. Każdego dnia łączymy ludzi i poprawiamy jakość ich życia.

Co stoi za sukcesem i pozycją DHL Express na rynku? Ludzie!

To oni tworzą klimat naszej firmy. Pasja do działania, różnorodne doświadczenie i osobowości, a przede wszystkim praca zespołowa powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Przewiń do profilu firmy