Młodszy konsultant ds. obsługi korespondencji e-mailowej - język niemiecki

Majorel PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

Majorel Polska

Roosevelta 18

Poznań

Młodszy konsultant ds. obsługi korespondencji e-mailowej
z bardzo dobrym językiem niemieckim

Zadania:

  • Jako młodszy konsultant ds. obsługi korespondencji e-mailowej będziesz odpisywać na e-maile klientów, odpowiadać na ich pytania i pomagać w rozwiązywaniu problemów

Czego oczekujemy?

  • Bardzo dobrej znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Gotowości do udziału w szkoleniu wdrażającym, które trwa 6 kolejnych dni roboczych w wymiarze 48 godzin (codziennie 8 godzin dziennie, bez weekendów). Szkolenie prowadzone jest w godz. 9:00 – 17:00
  • Pozytywnego nastawienia i komunikatywności
  • Sprawnej obsługi komputera i szybkości w wyszukiwaniu informacji
  • Otwartości na potrzeby klienta, odpowiedzialności i zaangażowania
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym, również w wybrane weekendy i święta

Co zyskujesz?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, która podpisywania jest pierwszego dnia szkolenia wdrażającego
  • Pracę na ½, ¾ lub pełen etat
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych w codziennym kontakcie e-mailowym z klientami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii
  • Elastyczne godziny pracy, które umożliwiają pogodzenie nauki, pracy oraz dodatkowych zajęć. Obsługa klienta odbywa się między godziną 8.00 a 22.00; 7 dni w tygodniu, również w święta
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające
  • Pracę w przyjaznym środowisku, w dogodnej lokalizacji w centrum Poznania
  • Jasną i czytelną ścieżkę rozwoju zawodowego i systemu premiowego oraz realną możliwość awansu
  • Zróżnicowany pakiet świadczeń dodatkowych
  • Bony zniżkowe na zakupy na platformie internetowej
  • Konkursy z nagrodami, bilety na imprezy kulturalne, upominki urodzinowe, świeże owoce i płatki śniadaniowe
  • ….a po pracy – wyjścia integracyjne, imprezy oraz udział w wydarzeniach sportowych

,,To ogłoszenie o pracę dotyczy firmy Majorel (dawniej Arvato CRM Solutions). Majorel została utworzona 19 lutego 2019 roku z połączenia Arvato CRM Solutions i Saham Group. Odwiedź stronę Majorel [www.majorel.com], aby dowiedzieć się więcej o firmie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy