Oferta pracy

Młodszy Konsultant ds. Obsługi Transakcji Podejrzanych

CERI International Sp. Z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżącą weryfikację transakcji w systemie

  • Codzienną weryfikację wyników pracy systemu i korygowanie błędów.

  • Analizę transakcji podejrzanych, wstrzymanie lub realizacja transakcji.

  • Monitorowanie ilości transakcji przychodzących.

  • Ocenę płatności przychodzących i wychodzących pod kątem aktualnych sankcji i embargo.

  • Prowadzenie statystyk i raportów z realizowanych działań.

Nasze wymagania

  • Znasz język angielski na poziomie min. B1.

  • Potrafisz wyszukiwać i analizować dane, dbasz o szczegóły i jesteś dokładny.

  • Wiesz jak zorganizować swoją pracę i zarządzać czasem, dbasz o jakość swoich działań.

  • Szybko się uczysz.

  • Potrafisz i lubisz pracować w zespole.

  • Jesteś otwarty na pracę w niepełnym wymiarze etatu w trybie zmianowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • Kantyna i dofinansowanie posiłków

  • System kafeteryjny My Benefit

  • Zajęcia Joga i fitness

  • Dofinansowanie karty MultiSport

Jesteśmy częścią Commerzbanku, pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC).

W naszej pracy liczy się znajomość języka obcego, zaangażowanie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Z chęcią nauczymy Cię czegoś nowego, zapewniając bagaż pozytywnych doświadczeń!

Przewiń do profilu firmy