Oferta pracy

Młodszy Konsultant ds. Odnawialnych Źródeł Energii

ARCADIS Sp. z o.o.O firmie

ARCADIS Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 142b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z urzędami w zakresie postępowań administracyjnych dla inwestycji farm fotowoltaicznych i wiatrowych

  • Analiza decyzji administracyjno-prawnych

  • Analiza projektów OZE

  • Wyszukiwanie terenów pod inwestycje PV

  • Pozyskiwanie gruntów pod inwestycje PV – zawieranie umów dzierżaw / służebności

  • Wypełnianie wniosków i tworzenie pism ma potrzeby rozwoju projektów PV

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (gospodarka przestrzenna, geoinformacja, elektryka, etc.)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego w zakresie inwestycji budowlanych dla sektora OZE

  • Znajomość pozyskiwania danych z portali: e-mapy powiatowe, Geoportal

  • Co najmniej podstawowa znajomość AutoCADa

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne

  • Duża motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Prawo jazdy kat. B oraz duża mobilność

  • Chęć dedykowania swojej dalszej kariery sektorowi OZE

Mile widziane

  • Wiedza / doświadczenie z sektora OZE

  • Znajomość budowy projektu fotowoltaicznego pod kątem formalno-prawnym oraz technicznym

  • Doświadczenie w roli asystenta kierownika projektu dla inwestycji nieruchomości, infrastruktury lub OZE

  • Praktyczna znajomość oprogramowania ArcGIS

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b,

  • Możliwość realizacji bardzo dużych i ciekawych projektów OZE,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna w Medicover i CM Damiana, karta Multisport lub Sodexo Pass, ubezpieczenie grupowe na życie i NNW w Allianz, Program Wsparcia dla Pracowników (Wellbeing) – Workplace Options

  • Pracę w międzynarodowym środowisku doświadczonych konsultantów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Program wsparcia pracowników - Workplace Options

Arcadis jest wiodącą, globalną firmą projektowo-doradczą dla środowiska naturalnego i obiektów budowlanych. Poprzez umiejętne zastosowanie wiedzy i usług z zakresu projektowania, konsultingu, inżynierii oraz zarządzania projektami, dostarczamy naszym klientom wyjątkowe i jednocześnie zrównoważone środowiskowo rezultaty obejmujące cały cykl życia obiektów. Arcadis to 27 000 specjalistów obecnych w ponad 70 krajach, którzy generują roczny dochód w wysokości 3,4 miliardów euro. Wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem UN-Habitat, przyczyniając się do podniesienia jakości życia w dynamicznie rozwijających się miastach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy