Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Młodszy Konsultant ds. Odnawialnych Źródeł Energii

    ARCADIS Sp. z o.o.O firmie

    ARCADIS Sp. z o.o.

    Aleje Jerozolimskie 142b

    Warszawa

    Twój zakres obowiązków

    • Kontakt z urzędami w zakresie postępowań administracyjnych dla inwestycji farm fotowoltaicznych i wiatrowych

    • Analiza decyzji administracyjno-prawnych

    • Analiza projektów OZE

    • Wyszukiwanie terenów pod inwestycje PV

    • Pozyskiwanie gruntów pod inwestycje PV – zawieranie umów dzierżaw / służebności

    • Wypełnianie wniosków i tworzenie pism ma potrzeby rozwoju projektów PV

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne (gospodarka przestrzenna, geoinformacja, elektryka, etc.)

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

    • Znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego w zakresie inwestycji budowlanych dla sektora OZE

    • Znajomość pozyskiwania danych z portali: e-mapy powiatowe, Geoportal

    • Co najmniej podstawowa znajomość AutoCADa

    • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne

    • Duża motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

    • Prawo jazdy kat. B oraz duża mobilność

    • Chęć dedykowania swojej dalszej kariery sektorowi OZE

    Mile widziane

    • Wiedza / doświadczenie z sektora OZE

    • Znajomość budowy projektu fotowoltaicznego pod kątem formalno-prawnym oraz technicznym

    • Doświadczenie w roli asystenta kierownika projektu dla inwestycji nieruchomości, infrastruktury lub OZE

    • Praktyczna znajomość oprogramowania ArcGIS

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b,

    • Możliwość realizacji bardzo dużych i ciekawych projektów OZE,

    • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna w Medicover i CM Damiana, karta Multisport lub Sodexo Pass, ubezpieczenie grupowe na życie i NNW w Allianz, Program Wsparcia dla Pracowników (Wellbeing) – Workplace Options

    • Pracę w międzynarodowym środowisku doświadczonych konsultantów

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • spotkania integracyjne

    • służbowy telefon do użytku prywatnego

    • karty przedpłacone

    • możliwość uzyskania uprawnień

    • inicjatywy dobroczynne

    • Program wsparcia pracowników - Workplace Options

    Arcadis jest wiodącą, globalną firmą projektowo-doradczą dla środowiska naturalnego i obiektów budowlanych. Poprzez umiejętne zastosowanie wiedzy i usług z zakresu projektowania, konsultingu, inżynierii oraz zarządzania projektami, dostarczamy naszym klientom wyjątkowe i jednocześnie zrównoważone środowiskowo rezultaty obejmujące cały cykl życia obiektów. Arcadis to 27 000 specjalistów obecnych w ponad 70 krajach, którzy generują roczny dochód w wysokości 3,4 miliardów euro. Wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem UN-Habitat, przyczyniając się do podniesienia jakości życia w dynamicznie rozwijających się miastach na całym świecie.

    Przewiń do profilu firmy