Młodszy Konsultant ds. Procesów Wsparcia Bankowości z j. niemieckim

CERI International Sp. Z o.o.

  • Wersalska 6, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Wersalska 6

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta z wykorzystaniem języka niemieckiego.

  • Opracowywanie wniosków w systemie.

  • Wprowadzanie, porównywanie i uzupełnianie danych Klienta.

  • Potwierdzanie transakcji na podstawie otrzymanych danych Klienta.

  • Elektroniczna archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2.

  • Umiejętność zarządzania swoim czasem pracy.

  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy.

  • Dobra obsługa komputera, w tym pakietu MS Office.

  • Dokładność, skrupulatność i systematycznośc

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • Kantyna i dofinansowanie posiłków

  • System kafeteryjny My Benefit

  • Zajęcia Joga i fitness

  • Dofinansowanie karty MultiSport

Jesteśmy częścią Commerzbanku, pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC).

W naszej pracy liczy się znajomość języka obcego, zaangażowanie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Z chęcią nauczymy Cię czegoś nowego, zapewniając bagaż pozytywnych doświadczeń!

Przewiń do profilu firmy