Logo Pracuj.pl

Młodszy konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta

OTTO Work ForceO firmie

  • Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wspierać prowadzone projekty usług Pracy Tymczasowej
  • Realizować procesy administracyjne związane z zatrudnieniem pracowników
  • Sporządzać umowy o pracę oraz umowy cywilnoprawne w systemie CRM
  • Wspierać procesy wdrożenia nowych pracowników
  • Koordynować sprawy związane z przyjazdem, zatrudnieniem i zakwaterowaniem pracowników z Ukrainy.
  • Pełnić funkcję tłumacza podczas szkoleń pracowników

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka ukraińskiego lub/i rosyjskiego, a także polskiego na poziomie komunikatywnym
  • Swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu realizowanych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Bardzo dobrą atmosferę w zespole z pozytywnym nastawieniem

Młodszy konsultant ds. rekrutacji i obsługi klienta, Mielec