Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

młodszy konsultant ds. rekrutacji tymczasowych (on site)

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 06.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Aktualnie poszukujemy do Randstad Polska osoby, która dołączy do zespołu on site obsługującego jednego z naszych klientów.
Katowice

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w stale rozwijającej się firmie, będącej liderem wśród agencji pracy tymczasowej
  • praca samodzielna jak i w zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • świadczenia pozapłacowe oraz szkolenia

zadania

Jeśli do nas dołączysz będziesz miał/a okazję:

  • uczestniczyć w prowadzeniu rekrutacji pracowników tymczasowych
  • aktywnie kontaktować kandydatów do pracy na stanowiska produkcyjne
  • pracować w biurze on site stworzonym na terenie u klienta
  • zajmować się administracją dokumentów personalnych
  • rozwijać relacje z klientem jak i kandydatami

oczekujemy

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • masz czynne prawo jazdy kat. B
  • jesteś osobą energiczną potrafiącą odnaleźć się w dynamicznych warunkach pracy
  • lubisz kontakt z ludźmi
  • chcesz się rozwijać w branży HR
  • dobrze odnajdujesz się w pracy administracyjnej
  • posiadasz doświadczenie w obszarze rekrutacji bądź obsłudze klienta