Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

młodszy konsultant ds. rekrutacji tymczasowych (on site)

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 06.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie poszukujemy do Randstad Polska osoby, która dołączy do zespołu on site obsługującego jednego z naszych klientów.
    Katowice

    oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • praca w stale rozwijającej się firmie, będącej liderem wśród agencji pracy tymczasowej
    • praca samodzielna jak i w zespole
    • niezbędne narzędzia pracy
    • świadczenia pozapłacowe oraz szkolenia

    zadania

    Jeśli do nas dołączysz będziesz miał/a okazję:

    • uczestniczyć w prowadzeniu rekrutacji pracowników tymczasowych
    • aktywnie kontaktować kandydatów do pracy na stanowiska produkcyjne
    • pracować w biurze on site stworzonym na terenie u klienta
    • zajmować się administracją dokumentów personalnych
    • rozwijać relacje z klientem jak i kandydatami

    oczekujemy

    Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

    • masz czynne prawo jazdy kat. B
    • jesteś osobą energiczną potrafiącą odnaleźć się w dynamicznych warunkach pracy
    • lubisz kontakt z ludźmi
    • chcesz się rozwijać w branży HR
    • dobrze odnajdujesz się w pracy administracyjnej
    • posiadasz doświadczenie w obszarze rekrutacji bądź obsłudze klienta