Oferta pracy

Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Młodszy specjalista (Junior)
iView Recruitment to agencja doradztwa personalnego, realizująca projekty badawcze i rekrutacyjne w obszarze poszukiwania specjalistów i managerów poszczególnych dziedzin.

W związku z rozwojem organizacji, do naszego biura w Warszawie poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Poszukiwanie kandydatów (m.in. direct search)
  • Budowanie trwałych relacji z klientami (w trakcie i po zakończeniu realizacji projektu rekrutacyjnego)
  • Tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Selekcja aplikacji
  • Przeprowadzanie wywiadów z kandydatami
  • Standaryzacja CV
  • Udział w projektach analizy rynku dla Klientów
  • Udział w tworzeniu raportów płacowych
  • Praca przy tworzeniu baz danych
  • Cykliczne raportowanie do przełożonego
  • Udział w projektach wewnętrznych

Wymagania:

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze rekrutacji lub obsługi klienta
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie i duża motywacja do pracy
  • Wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole
  • Jasną ścieżkę awansu
  • Dużą swobodę w ustalaniu kierunku własnego rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Miesięczne premie, uzależnione od poziomu zaangażowania w realizację zadań
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Inne dodatki pozapłacowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy