Oferta pracy

Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

Goldman Recruitment

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych z obszaru wybranej specjalizacji,

  • aktywne poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem dostępnych narzędzi rekrutacyjnych,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami,

  • organizowanie i prowadzenie spotkań z kandydatami,

  • bieżąca współpraca z klientami w zakresie realizowanych procesów rekrutacyjnych,

  • aktywne wychodzenie z reprezentowanymi kandydatami do firm.

Wymagania pracodawcy

  • pierwsze doświadczenie lub chęci rozwoju w realizacji procesów rekrutacyjnych,

  • znajomość technik bezpośredniego dotarcia do kandydatów mile widziana,

  • samodzielność, inicjatywa i świetna organizacji pracy,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Pracodawca oferuje

  • możliwość wyboru ścieżki kariery i awansu co kwartał,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • elastyczny lub zadaniowy czas pracy z opcją home office,

  • wyjazdy zagraniczne dla najlepszych konsultantów (np. Dubaj, Malta, Nowy Jork),

  • prywatną opiekę medyczną, MultiKafeterię i lekcje angielskiego.

Do Naszego Warszawskiego Oddziału, poszukujemy osoby, która chciałaby rozwijać się w rekrutacji realizując projekty m.in. z obszaru finansów, rachunkowości i obsługi klienta.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy