Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

CPL Jobs .

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych (end-to-end) dla naszych klientów

  • budowanie relacji z kandydatami i klientami, przeprowadzanie rozmów telefonicznych, prowadzenie spotkań

  • realizacja założonych celów

  • wspieranie koordynatorów klienta i pomoc w rozwijaniu relacji biznesowych z klientami Cpl

  • współtworzenie i udział w działaniach employer brandingowych, wspieranie kampanii marketingowych i wydarzeń firmowych

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju w obszarze rekrutacji lub chęć zdobycia pierwszego doświadczenia w tym obszarze

  • chęć pracy w oparciu o cele

  • umiejętność pracy indywidualnej, a także w zespole

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • chęć rozwoju umiejętności biznesowych i objęcia w przyszłości roli koordynatora klienta

  • samodzielność i zaangażowanie

  • zdolność przyjmowania konstruktywnego feedbacku

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny

  • praca w trybie hybrydowym, w międzynarodowym środowisku (globalne inicjatywy, szkolenia, współpraca międzynarodowa)

  • bezpłatna prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie NNW

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

  • świętowanie Blue Monday, środki na lunche firmowe na pyszne.pl, konkursy z nagrodami rzeczowymi, wydarzenia integracyjne

  • wdrożenie do stanowiska, szkolenia rozwojowe

  • lekcje języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowy urlop

CPL Jobs .

Cpl jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych i ekspertem w pozyskiwaniu i rozwoju talentów. Na co dzień pogadamy naszym kandydatom w rozwoju ich kariery oraz wspieramy naszych klientów, na rynku polskim i europejskim, w dotarciu do najlepszych talentów. Dzięki międzynarodowej sieci biur oferujemy kandydatom stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku. Rekrutujemy w szerokim zakresie branż i funkcji: IT, Shared Service/Business Process Outsourcing, Engineering & Logistics, Sales & Marketing, Corporate finance.

Zaprojektuj z nami swoją przyszłość!

Przewiń do profilu firmy