Ta oferta pracy jest nieaktualna od 765 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy konsultant ds. rekrutacji ze znajomością j. francuskiego

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2015-07-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3732945"
Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów ze znajomością języka francuskiego.
Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji
ze znajomością języka francuskiego
Miejsce pracy: Katowice » śląskie
Nr ref.: MKdsR/fr/07
Opis stanowiska:
  •  publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  •  tworzenie bazy kandydatów, wprowadzanie danych personalnych i dokumentacji do bazy kandydatów
  •  przygotowywanie dokumentów kadrowych dla kandydatów
  •  wstępna analiza i selekcja napływających cv pod kątem określonych wymagań oraz ostateczny wybór  kandydatów , w tym weryfikacja referencji kandydatów
  •  telefoniczne rozmowy z kandydatem mające na celu wstępną weryfikację kompetencji
  •  prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami w oddziale
  •  weryfikacja znajomości języka obcego u kandydatów
  •  podpisywanie umów z pracownikami
  •  organizowanie wyjazdu grupy pracowników w zawodach budowlanych
  •  badanie rynku kandydatów
  •  przygotowywanie raportów, analiz
Wymagania:

  •  Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, budownictwo,
  • Doświadczenie w pracach biurowych w tym bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji kandydatów
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego jest warunkiem konicznym
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane
  • Samodzielność i szybkość działania,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z kandydatami,
  • Elastyczność,
  • Duża energia i zapał do pracy.
Oferujemy:
  • Praca w dynamicznym zespole
  • Możliwość prowadzenia różnorodnych projektów rekrutacyjnych w branży logistycznej i budowlanej,
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów,
  • Szansa na wykorzystanie własnych pomysłów.
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy, w tym telefon służbowy

Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

magdalena.kalwa@workexpress.pl
Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.