Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Konsultant ds. Systemów Bankowych

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Wspieranie użytkowników w obsłudze aplikacji bankowych
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów
    • Instalacja, wdrażanie, aktualizacja produktów oraz usług bankowych
    • Testowanie oprogramowania
    • Monitorowanie i dokumentowanie zmian w obsługiwanych aplikacjach
    • Udział w projektach
    • Prowadzenie bieżącej dokumentacji realizowanych zadań
    • Dbałość o najwyższy poziom i profesjonalizm obsługi Klientów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym / informatycznym (lub ostatni rok studiów)
    • Znajomość zagadnień bankowych
    • Praktyczna znajomość: systemu operacyjnego Microsoft Windows (mile widziany Linux)
    • Mile widziana podstawowa znajomość SQL
    • Mile widziana znajomość pracy na środowisku serwera aplikacji glassfish4
    • Umiejętność kreatywnego myślenia, analizy i rozwiązywania problemów
    • Umiejętność rozmowy z klientem, komunikatywność
    • Umiejętność raportowania i dokumentowania swojej pracy
    • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie
    • Dyspozycyjność - praca zmianowa w godzinach 7:00 – 19:00
    • Wysoka kultura osobista
    • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę
    • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Eventy i spotkania integracyjne
    • Karta Multisport

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz znajdujący się na dole ogłoszenia.