Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konsultant ds. Systemów Bankowych ze specjalizacją - bankowość elektroniczna

SoftNet Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Pana Tadeusza 2

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie użytkowników w obsłudze aplikacji bankowych – I linia wsparcia

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów

  • Instalacja, wdrażanie, aktualizacja aplikacji bankowych

  • Testowanie oprogramowania

  • Monitorowanie i dokumentowanie zmian w obsługiwanych aplikacjach

  • Udział w projektach

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym (lub ostatni rok studiów)

  • Podstawowa znajomość SQL (PL/SQL PL)

  • Podstawowa znajomość baz danych (ORACLE)

  • Podstawowa znajomość systemów Linux, Windows

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych

  • Umiejętność rozmowy z klientem, komunikatywność

  • Umiejętność raportowania i dokumentowania swojej pracy

  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie

  • Umiejętność kreatywnego myślenia, analizy i rozwiązywania problemów

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość pgSQL

  • Podstawowa znajomość PostgreSQL

  • Znajomość oprogramowania VMware

  • Znajomość zagadnień bankowości

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Pracę w rodzinnej i życzliwej atmosferze

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu

  • Gamę benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne