Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konsultant ds. Wdrożeń SAP CO

Abile Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Doskonalenie wiedzy w zakresie rozwiązań SAP w szczególności w modułach finansowych i controllingowych,

  • Udział w analizie wymagań klienta, przyjętych zasad rachunkowości oraz procesów zachodzących w przedsiębiorstwie,

  • Współudział przy opracowywaniu koncepcji biznesowej oraz koncepcji technicznych rozwiązań SAP,

  • Konfiguracja systemów SAP, testowanie, implementacja rozszerzeń funkcjonalnych,

  • Tworzenie instrukcji oraz prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych,

  • Przygotowanie dokumentacji powdrożeniowej,

  • Uczestnictwo w prezentacjach systemu przed potencjalnymi klientami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy (min. 1-2 lata) w systemie SAP jako użytkownik kluczowy bądź administrator (CO lub PS),

  • Zaangażowanie oraz samodzielność,

  • Zdolności analityczne,

  • Chęci do rozwoju w kierunku nowoczesnych narzędzi informatycznych,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (w sytuacji normalnych warunków pracy),

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i określonych terminów.

Mile widziane

  • Umiejętności programowania w dowolnym języku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę,

  • Uczestnictwo w projektach S4/HANA,

  • Indywidualne wsparcie rozwoju zawodowego w zakresie konfiguracji systemu jak i metodyki wdrożeniowej u boku doświadczonych konsultantów,

  • Możliwość pracy zdalnej – tzw. home office,

  • Bardzo duże możliwości rozwoju w zespole profesjonalistów,

  • Dostęp do najnowszych osiągnięć w dziedzinie informatyki,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy,

  • Pozapłacowy system motywacyjny.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Abile Sp. z o.o.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się Spółką współpracującą z największymi polskimi i zagranicznymi przedsiębiorstwami. Specjalizujemy się w realizacji wdrożeń w oparciu o technologię największych producentów oprogramowania na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych prosimy o przesłanie życiorysu, z podaniem numeru referencyjnego klikając w przycisk "Aplikuj szybko".