Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konsultant ds. Wdrożeń Systemu HIS

Nexus Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie wdrożeń systemu medycznego i szkoleń na terenie całej Polski.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość rynku medycznego w zakresie pracy personelu medycznego,

  • podstawowa znajomość SQL.

To oferujemy

  • intensywne szkolenie przygotowujące do pracy wdrożeniowca,

  • ciekawe projekty i wdrożenia w największych placówkach ochrony zdrowia w całej Polsce,

  • stabilne zatrudnienie UoP lub B2B zgodnie z preferencjami kandydata,

  • unikalną wiedzę pozyskiwaną w praktyczny sposób,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • benefity pozapłacowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania, jesteś zainteresowany ofertą i chciałbyś stać się członkiem naszego zespołu, prześlij nam swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Nexus Polska jest jednym z największych twórców oprogramowania dla polskiego rynku ochrony zdrowia, częścią NEXUS AG, czołowej europejskiej firmy dostarczającej rozwiązania dla sektora opieki zdrowotnej. Branża medyczna nieustannie dostarcza nam interesujących wyzwań, tworząc znakomite warunki do rozwoju zawodowego. Nasi Klienci cenią sobie przede wszystkim profesjonalne podejście oraz terminowość realizacji usług dlatego poszukujemy ludzi odpowiedzialnych i zaangażowanych w działania.

Może właśnie Ty pasujesz do naszego zespołu?

Przewiń do profilu firmy