Logo Pracuj.pl

Młodszy Konsultant ds. Wsparcia Sprzedaży

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

Ostrobramska 101A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem biznesowym
  • Badanie potrzeb klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • Weryfikacja leadów handlowych pod kątem potencjału sprzedażowego
  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznych systemów raportujących
  • Budowanie relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientem biznesowym
  • Samodzielność i kreatywność
  • Komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i pozytywne nastawienie

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na systemach call center
  • Doświadczenie sprzedażowe
  • Znajomość systemów CRM oraz marketing automation
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Owocowe dni :)
  • Przyjazna atmosfera i dynamiczne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • świętowanie urodzin

Jesteśmy liderem oprogramowania Unified Communication & Customer Experience w Polsce. Jako pierwsi stworzyliśmy zaawansowaną platformę SaaS do kompleksowego zarządzania wielokanałową komunikacją oraz zgłoszeniami klientów.

Nasze innowacyjne rozwiązania i ekspercka wiedza od 2008 roku pozwalają naszym Klientom osiągnąć ponadprzeciętne wyniki biznesowe.

Wielokrotnie zdobywaliśmy nagrody i wyróżnienia w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.focustelecom.pl

Młodszy Konsultant ds. Wsparcia Sprzedaży, Ostrobramska 101A, Warszawa