Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Konsultant ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JLL to międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, obecna na liście Fortune 500. Zatrudniamy prawie 80 000 osób i obsługujemy klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Działamy na poziomie krajowym, regionalnym czy globalnym – i właśnie w takiej skali możesz się rozwijać zawodowo. Dołączając do nas masz szansę na wybranie ścieżki kariery, dzięki której spełnisz swoje ambicje oraz osiągniesz zamierzone cele. Z nami będziesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych i rozwijających projektach. Czekamy na Ciebie!
    Sprawdź, co mamy do zaoferowania i aplikuj na stanowisko:
    Lokalizacja: Gdańsk
    OBOWIĄZKI:
    OCZEKIWANIA:
    • Wsparcie zespołu w zakresie świadczenia usług wynajmu powierzchni biurowych
    • Proaktywne poszukiwania nowych możliwości rozwojowych (cold calling, ustalanie nowych kontaktów z najemcami oraz wynajmującymi)
    • Pomoc w przygotowaniu materiałów marketingowych dt. poszczególnych projektów
    • Przygotowanie ofert oraz prezentacji
    • Wsparcie w gromadzeniu oraz aktualizacji informacji dt. rynku powierzchni biurowych
    • Prowadzenie oraz aktualizacja bazy danych Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych w zakresie umieszczania informacji o  budynkach oraz najemcach
    • Stałe wzmacnianie profilu rynkowego Agencji Wynajmu Powierzchni Biurowych (udział w spotkaniach i wydarzeniach dt. rynku nieruchomości, spotkania z brokerami)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1)
    • Zdolności analityczne
    • Umiejętność samodzielnego działania i organizacji pracy
    • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne
    • Osoba dokładna i skrupulatna
    • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości komercyjnych
    • Bardzo dobra znajomość programów Excel, Powerpoint i Word
    OFERUJEMY:
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, karta multisport, prywatna opieka medyczna)
    • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w profesjonalnym zespole
    opisopisopis