Młodszy Konsultant Help Desk IT/Młodszy Serwisant I Linii Wsparcia IT

INEOGROUP SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

INEOGROUP SPÓŁKA AKCYJNA

Aleje Jerozolimskie 180

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, poniżej znajdziesz podstawowe zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

• obsługa zgłoszeń rejestrowanych w systemie zgłoszeniowym oraz przekazywanych za pośrednictwem poczty elektronicznej

• przygotowywanie dokumentacji prezentującej sposoby rozwiązywania zgłoszeń

• diagnostyka i naprawa: komputery, peryferia, urządzenia fiskalne (po odbyciu szkoleniu producenta)

• Obsługa telefonicznych połączeń przychodzących poprzez:

- udzielanie odpowiedzi dotyczących funkcjonowania systemów

- rejestrowanie, eskalowanie i rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników

- bieżące informowanie o postępach prowadzonych prac

Nasze wymagania

dodatkowe, ale nie wymagane od pierwszego dnia:

• doświadczenie w zdalnej obsłudze klienta

• znajomość zagadnień z branży IT

• umiejętność pracy zespołowej

• chęć nauki i podążania za najnowszymi trendami branży IT

a to co może Cię jeszcze wyróżnić to:

• wysoki poziom komunikatywności

• podstawowa znajomość środowiska Active Directory

• podstawowa znajomość języka SQL i zagadnień z tym związanych

• znajomość branży retail

• znajomość rynku farmaceutycznego

• umiejętność komunikowania się w języku angielskim

Chętnie zaprosimy Cię do naszego teamu i podzielimy się z Tobą naszą wiedzą.

To oferujemy

  • pracę w firmie w najszybciej rozwijającej się branży
  • pracę w dynamicznym i otwartym zespole profesjonalistów
  • niekorporacyjny klimat pracy
  • możliwość uzyskania certyfikatów potwierdzających zaangażowanie w budowaniu swoich kompetencji – jesteśmy Partnerem Microsoft
  • biuro przyjazne rowerzystom i w dobrej lokalizacji
  • dostęp do opieki medycznej i karty sportowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk aplikowania.

INEOGroup S.A. – jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, mamy w portfolio znaczących klientów i wytwarzamy własne produkty. Naszą misją jest dostarczać narzędzia, rozwiązania IT oraz wiedzę biznesową dla klientów z branż Retail i Pharma.

Młodszy Konsultant Help Desk IT/Młodszy Serwisant I Linii Wsparcia IT, Aleje Jerozolimskie 180, Włochy, Warszawa