Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konsultant Help Desk IT

INEOGROUP SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

INEOGROUP SPÓŁKA AKCYJNA

Aleje Jerozolimskie 180

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Active Directory

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń rejestrowanych w systemie zgłoszeniowym oraz przekazywanych za pośrednictwem poczty elektronicznej

  • przygotowywanie dokumentacji prezentującej sposoby rozwiązywania zgłoszeń

  • obsługa telefonicznych połączeń przychodzących poprzez:

  • - udzielanie odpowiedzi dotyczących funkcjonowania systemów

  • - rejestrowanie, eskalowanie i rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników

  • - bieżące informowanie o postępach prowadzonych prac

Nasze wymagania

  • dodatkowe, ale nie wymagane od pierwszego dnia:

  • doświadczenie w zdalnej obsłudze klienta

  • znajomość zagadnień z branży IT

  • umiejętność pracy zespołowej

  • chęć nauki i podążania za najnowszymi trendami branży IT

  • a to co może Cię jeszcze wyróżnić to:

  • wysoki poziom komunikatywności

  • podstawowa znajomość środowiska Active Directory

  • podstawowa znajomość języka SQL i zagadnień z tym związanych

  • znajomość branży retail

  • znajomość rynku farmaceutycznego

  • umiejętność komunikowania się w języku angielskim

To oferujemy

  • pracę w firmie w najszybciej rozwijającej się branży

  • pracę w dynamicznym i otwartym zespole profesjonalistów

  • niekorporacyjny klimat pracy

  • możliwość uzyskania certyfikatów potwierdzających zaangażowanie w budowaniu swoich kompetencji – jesteśmy Partnerem Microsoft

  • biuro przyjazne rowerzystom i w dobrej lokalizacji

  • dostęp do opieki medycznej i karty sportowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

INEOGroup S.A. – jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, mamy w portfolio znaczących klientów i wytwarzamy własne produkty. Naszą misją jest dostarczać narzędzia, rozwiązania IT oraz wiedzę biznesową dla klientów z branż Retail i Pharma.

Przewiń do profilu firmy