Oferta pracy

Młodszy konsultant/ka ds. administracyjno- kadrowych

ManpowerGroupO firmie

  • Swobodna 3
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

ManpowerGroup

Swobodna 3

Wrocław

Młodszy konsultant/ka ds. administracyjno- kadrowychNumer ref.: SAK/09/2020/Wr/ACP

Oferta

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia dostosowane do potrzeb
  • Rozbudowany pakiet socjalny, m.in. karta Medicover, karta Multisport, bogaty pakiet szkoleń, programy wdrożeniowe, możliwość udziału w krajowych i zagranicznych projektach rozwojowych i wiele więcej.

Wymagania

  • Podstawowa znajomość prawa pracy
  • Mile widziane doświadczenie / praktyki w obszarze kadr/płac/księgowości
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Chęć rozwoju w dziale administracji kadrowej
  • Dobra organizacja pracy własnej, rzetelność oraz dokładność

Opis stanowiska

  • Całościowa obsługa administracyjno-kadrowa pracowników zatrudnionych na podstawie kodeksowych umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej (związanej z zatrudnieniem, przebiegiem pracy i rozwiązywaniem umowy)
  • Sporządzanie umów, skierowań na badania lekarskie, świadectw pracy oraz wszelkiego rodzaju zaświadczeń dla pracowników
  • Kontrola i weryfikacja ewidencji czasu pracy, wprowadzanie absencji do systemu, wyliczanie premii dla pracowników, wyjaśnianie niezgodności
  • Przygotowywanie zestawień i raportów wewnętrznych oraz na potrzeby Klienta
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy