Oferta pracy

Młodszy Konsultant/ka ds. rekrutacji i obsługi klienta

ManpowerGroup

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielną realizację projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla dla jednego z klientów Manpower

  • Bieżącą współpracę z Klientem i rozwój relacji biznesowej

  • Docieranie do potencjalnych kandydatów poprzez publikowanie ogłoszeń oraz innymi, niestandardowymi metodami (social media, eventy, instytucje związane z rynkiem pracy)

  • Stały kontakt z pracownikami i obsługę administracyjno-kadrową pracowników we współpracy z działami wsparcia w Manpower

  • Tworzenie raportów oraz zestawień dotyczących zatrudnienia, praca w programie Excel

  • Zapewnianie wysokiej jakości kontaktu z klientem, pracownikami oraz kandydatami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji i chęć dalszego rozwoju w tym obszarze

  • Dobra znajomość pakietu MS Office zwłaszcza Excel

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność i kreatywność w realizacji zadań

  • Dobra organizacja czasu pracy, determinacja w dążeniu do celu oraz zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowej strukturze, w dynamicznym, przyjaznym środowisku

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego

  • Wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność i znajomość oferty ManpowerGroup

  • Ciekawe szkolenia z obszarów rekrutacji, sprzedaży, prawa pracy oraz umiejętności miękkich

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Pakiet benefitów - opieka medyczna, program zniżkowy ManpowerGroup Premium, karta sportowa Multisport na preferencyjnych warunkach, dodatkowe dni wolne za staż pracy w organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Przewiń do profilu firmy