Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Konsultant - Konsultant Biznesowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą, którą tworzy zespół ponad 1500 wysoko wykwalifikowanych konsultantów i ekspertów 34 narodowości. Grupa Sofrecom to 9 lokalizacji w różnych regionach świata od Ameryki Południowej przez Europę, Afrykę po Azję

    W Polsce działamy już od 14 lat, prowadząc projekty dotyczące doradztwa z zakresu biznesu, najnowszych technologii informatycznych i teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. Rozwiązania kreujemy bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, a także wiedzy Grupy Orange. Nasi pracownicy  realizują zaawansowane projekty na całym świecie.

    Dołącz do  Sofrecom – The Know-How Network!*

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa/Paryż

    Osoba zatrudniona na stanowisku Młodszego Konsultanta Biznesowego/ Konsultanta Biznesowego będzie miała niepowtarzalną okazję pracy w ciekawych i pełnych wyzwań projektach dla klientów Sofrecom Polska w Polsce jaki i zagranicą.

    Główne zadania:

    • Wsparcie kierownika projektu we wszelkich sprawach organizacyjnych projektu;
    • Koordynacja raportowania informacji zarządczych dot. postępu prac i stanu projektu;
    • Wsparcie zarządzania ryzykami projektu;
    • Przygotowanie analiz biznesowych oraz prezentacji na potrzeby projektu;
    • Zapewnienie efektywnej komunikacji w ramach zespołu projektowego oraz do wszystkich interesariuszy projektu;
    • Organizacja spotkań, sporządzanie notatek ze spotkań zarządczych;
    • Przygotowanie, gromadzenie i archiwizacja dokumentów związanych z realizacją projektu, w tym zarządzanie repozytorium projektowym;
    • Odpowiedzialność za dokumentację związaną z projektem.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego;
    • Wykształcenie wyższe, bądź ostatni rok studiów;
    • Minimum roczne doświadczenie projektowe;
    • Dobra znajomość języka angielskiego;
    • Bardzo dobra znajomość MS Office;
    • Umiejętność współpracy w zespole;
    • Rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność);
    • Dobra organizacja pracy;
    • Umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia;
    • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz efektywne działanie w dynamicznym zespole;
    • Otwartość na nowe doświadczenia, wiedzę, komunikatywność.

    Oferujemy:

    • Brak rutyny i możliwość zdobywania doświadczenia w projektach realizowanych dla klientów; zarówno w Polsce jaki i zagranicą;
    • Współpracę z zespołem najwyższej klasy ekspertów;
    • Możliwość rozwoju oraz jasną ścieżkę kariery;
    • Dodatkowe szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje i wartość pracownika;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    www.sofrecom.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    * The Know-How Network – Sieć wiedzy i doświadczenia.

    bottom