Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy konsultant linii wsparcia

Centrum e-ZdrowiaO firmie

  • Dubois 5A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Centrum e-Zdrowia

Dubois 5A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa Infolinii (ruch przychodzący i wychodzący): połączenia telefoniczne, korespondencja mailowa oraz tradycyjna;

  • Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników systemów udostępnianych przez CeZ, wsparcie techniczne, udzielanie odpowiedzi zgodnie z wytycznymi i przyjętymi standardami;

  • Budowanie relacji z interesariuszem oraz dbanie o wizerunek CeZ.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim;

  • Znajomość obsługi MS Office na poziomie dobrym;

  • Umiejętność komunikacji;

  • Doświadczenie - 1 rok.

Mile widziane

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w szeroko pojętej obsłudze klienta;

  • Interesujesz się lub masz doświadczenie w obsłudze systemów informatycznych;

  • Posiadasz umiejętność działania pod presją czasu i w sytuacjach nieprzewidzianych.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie informatycznej (również w formie zdalnej)

  • Umowy o pracę

  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. „13-stkę”

  • Elastyczną ofertę benefitów

  • Pakiety medyczne

  • Ubezpieczenia grupowe

  • Rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji

  • Dofinansowanie wypoczynku dla dzieci

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Otoczenie profesjonalnego Zespołu

  • Dla najlepszych premie uznaniowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • Kafeteria MyBenefit

Od wielu lat specjalizujemy się w budowie i wdrażaniu systemów informacyjnych w obszarze ochrony zdrowia w Polsce. Wykorzystując posiadane kompetencje, wiedzę oraz doświadczenie tworzymy innowacyjne rozwiązania w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

Życiorys uzupełniony w zakresie informacji dotyczących wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia.

Miejsce składania dokumentów:

  • za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected],

  • poprzez przekazanie za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP,

  • przez formularz aplikacyjny dostępny na stronie internetowej www.cez.gov.pl (w zakładce: praca),

  • za pośrednictwem portalu pracuj.pl.

  • w postaci papierowej: w kancelarii Centrum pod adresem ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa.

  • Termin składania dokumentów: do 23 kwietnia 2021 r.