Młodszy konsultant Microsoft Dynamics 365 Business Central/NAV

IT.integro Sp. z o.o.O firmie

6 5008 500 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Azure DevOps

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie i dostarczanie klientowi działających modułów systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central i Microsoft Dynamics NAV

  • Testowanie nowych funkcji systemu

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Realizacja projektu zgodnie z metodyką Sure Step

  • Towarzyszenie klientowi w całym okresie wdrożenia systemu

  • Wsparcie klienta w migracji danych do systemu

  • Przygotowanie oraz prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klienta

Nasze wymagania

  • Praktyczna umiejętność programowania w dowolnym języku (mile widziane: AL, C, C++)

  • Wiedza z zakresu baz danych (mile widziana znajomość MSSQL)

  • Wykształcenie wyższe, najchętniej o profilu technicznym, lub bycia w trakcie studiów

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność uczenia się i stosowania zdobytej wiedzy w praktyce

  • Umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim (min. B1)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Wiedza z zakresu procesów biznesowych: księgowości, produkcji, magazynu, logistyki lub innych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • agile
  • waterfall

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Szkolenia, warsztaty i codzienną pracę z najlepszymi specjalistami w branży

  • Duże możliwości rozwoju, we współpracy z klientami krajowymi i zagranicznymi

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Możliwość zdobycia unikalnych, pożądanych w branży kompetencji

  • Partnerskie relacje i po prostu dobrą atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV

2

Rozmowa z HR

3

Test kompetencji

4

Rozmowa z potencjalnym przełożonym

5

Ostateczna decyzja

IT.integro Sp. z o.o.

IT.integro jest strategicznym Partnerem Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV) w Polsce. Od 30 lat współpracuje w zakresie efektywnej edukacji rynku na temat zintegrowanych systemów informatycznych oraz wdrażając najpopularniejszy system ERP z rodziny produktów Microsoft.

Spółka przeprowadziła ponad 350 wdrożeń oraz 850 projektów, wspierając przy tym pracę tysięcy użytkowników systemu ERP. Dodatkowo, z sukcesem realizuje globalne i wielojęzyczne projekty wdrożeniowe dla korporacji oraz grup kapitałowych. Firma zrealizowała wdrożenia systemu ERP w ponad 50 krajach i wspiera obcojęzycznych użytkowników z całego świata.

Przewiń do profilu firmy