Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Konsultant Podatkowy

Russell Bedford Poland Sp. z o.o.O firmie

Russell Bedford Poland Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 123A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w przygotowywaniu analiz prawno-podatkowych,

  • pomoc w przygotowaniu opinii i opracowań prawno-podatkowych,

  • współpraca z doradcami podatkowymi oraz adwokatami i radcami prawnymi w zakresie doradztwa prawno-podatkowego,

  • przygotowywanie projektów pism z zakresu postępowań podatkowych, postępowań celno-skarbowych, kontroli podatkowych i postępowań przed sądami administracyjnymi,

  • przygotowywanie projektów wniosków o wydanie interpretacji prawa podatkowego.

Podział czasu pracy
40%

Pomoc w przygotowywaniu analiz prawno-podatkowych

30%

Pomoc w przygotowaniu opinii i opracowań prawno-podatkowych

15%

Tworzenie projektów pism z zakresu postępowań podatkowych

15%

Tworzenie projektów wniosków o wydanie interpretacji prawa

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, ekonomia,

  • znajomość przepisów prawa podatkowego,

  • umiejętność analizowania przepisów podatkowych oraz prawa handlowego i gospodarczego,

  • doświadczenie w firmach doradczych i/lub kancelariach prawnych,

  • znajomość języka angielskiego,

  • zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń,

  • otwarte usposobienie i proaktywna postawa w działaniu.

Mile widziane

  • tytuł doradcy podatkowego lub rozpoczęta procedura mająca na celu uzyskanie uprawień doradcy podatkowego,

  • studia podyplomowe z zakresu prawa podatkowego/rachunkowości,

  • przebyte kursy/szkolenia z zakresu prawa podatkowego.

To oferujemy

  • intensywne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu podatków,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużym potencjale i aspiracjach,

  • możliwości rozwoju, awansu, zdobywania doświadczeń,

  • pracę w międzynarodowym otoczeniu klientów i partnerów,

  • świetną atmosferę i wsparcie doświadczonego, energicznego i młodego zespołu,

  • pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą bądź umowę zlecenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Witamy Cię w gronie niezależnych księgowych, audytorów, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych, zrzeszonych w sieci Russell Bedford International. Od ponad 30 lat światowa sieć firm konsultingowych RBI zapewnia wiedzę finansową i doradztwo biznesowe podmiotom na wielu różnych rynkach i branżach w każdym zakątku świata.

Przewiń do profilu firmy