Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy konsultant podatkowy z językiem niemieckim

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Niemczech z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 51 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym; prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

    Jako firma doradcza uzyskujemy liczne wyróżnienia w konkursach branżowych. W tym roku po raz kolejny otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Book of Lists” jako jedna z najlepszych firm księgowych, doradczych, audytorskich i prawniczych. Zostaliśmy też odznaczeni tytułem „Odpowiedzialny pracodawca – Lider HR 2017” przyznawany najlepszym pracodawcom w Polsce oraz wyróżnieni za budowanie wizerunku pracodawcy z wyboru przyznawane przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych.

    W Rödl & Partner zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym i wypoczynkiem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom nie tylko komfortowe warunki pracy, lecz również możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach.

    Młodszy konsultant podatkowy
    z językiem niemieckim
    Miejsce pracy: Wrocław

    Obecnie do naszego działu podatkowego poszukujemy
    osób znających języki niemiecki i chętnych do nauki i rozwoju swoich
    umiejętności w zakresie podatków. Nie wymagamy doświadczenia.
    Nasi specjaliści chętnie podzielą się swoja wiedzą i nauczą wszystkiego
    od podstaw. Zachęcamy do aplikowania.

    Zakres obowiązków
    • wyszukiwanie materiałów i informacji w celu sporządzania opinii
    • analiza przepisów i orzecznictwa
    • formułowanie rekomendacji podatkowych dla Klientów
    • wsparcie w zakresie przeglądów rozliczeń podatkowych i wyliczania podatku
      VAT i CIT (tax compliance)
    • wsparcie w prowadzeniu miesięcznych i rocznych rozliczeń podatkowych,
    • udział w postepowaniach podatkowych
    • asystowanie przy terminowym i poprawnym wdrażaniu zmian
      u Klientów w związku ze zmianami przepisów podatkowych
    • sporządzanie dokumentacji podatkowej

    Poszukiwane kompetencje:

    • dobra znajomość języka niemieckiego
    • mile widziane wykształcenie wyższe o profilu prawniczym
      lub ekonomicznym
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w doradztwie
      podatkowym i chęć uzyskania tytułu doradcy podatkowego,
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • dokładność, systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
    • umiejętność rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

    • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
      w zespole doświadczonych doradców
      podatkowych, radców prawych i adwokatów
    • pakiet świadczeń dodatkowych w tym m.in. zajęcia sportowe i opieka medyczna
    • doskonałe warunki i atmosferę pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • dwa dodatkowe dni wolne w roku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.