Logo Pracuj.pl

Młodszy Konsultant SAP DTC

SNP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

  • ABAP

Twój zakres obowiązków

  • Analiza specyfikacji wymagań klienta wobec systemu SAP w zakresie projektów transformacji systemów SAP,
  • Konfiguracja systemu SAP i systemów wspierających projekty grupy SNP,
  • Zapewnienie właściwego przebiegu procesu transformacji danych (udział w testach),
  • Przygotowywanie się do roli samodzielnego konsultanta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność programowania w dowolnej technologii,
  • Komunikatywność,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w dowolnym module systemu SAP.

To oferujemy

  • Przeszkolenie w zakresie potrzebnym do rozpoczęcia pracy
  • Środowisko zawodowe wspierające rozwój osobisty (szkolenia, warsztaty itp.)
  • Wynagrodzenie atrakcyjne, adekwatne do kompetencji oraz przejrzysty system premiowania za efekty pracy
  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku
  • Pracę w międzynarodowej firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko pracy otwarte na opinie i pomysły
  • Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

SNP Poland Sp. z o.o.

SNP Poland (do 2017 – BCC) jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. SNP Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

Młodszy Konsultant SAP DTC, Poznań